Close

Slider Title

Short Excerpt
See More

Slider Title

Short Excerpt
See More

Wavelove

Catering

Organizujesz imprezę w swojej przestrzeni? Przygotowujesz konferencję? A może szukasz cateringu na plan filmowy, reklamowy lub dla pracowników swojej firmy?
Przygotujemy dla Ciebie zarówno cykliczne pakiety lunchowe, jak i całodzienne cateringi. Specjalizujemy się w obsłudze różnego rodzaju imprez na terenie Krakowa – zapewniamy nie tylko potrawy, ale także dostosowanie ich formy do miejsca i okoliczności oraz profesjonalną obsługę. Niezależnie od tego, czy szukasz firmy cateringowej, która obsłuży kilka czy kilkaset osób, jesteśmy do dyspozycji – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę w oparciu o potrzeby i preferencje Twoje i Twoich gości.

Wśród naszych dotychczasowych klientów są m.in: Urząd Miasta Krakowa, Fundacja Mimo Wszystko TVN, Wojewódzki Urząd Pracy, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska, Arher Honda, a także krakowskie teatry, kina, firmy budowlane, szkoły, kluby sportowe, stowarzyszenia, szpitale czy firmy farmaceutyczne.

Wavelove

Organizacja imprez

Wiemy, że są w życiu dni ważniejsze od innych. I takie, które wymagają specjalnej oprawy.
Dlatego chcemy sprawić, aby ich świętowanie było dla Ciebie przyjemnością, w czasie której nie będziesz przejmować się techniczną stroną przedsięwzięcia. W Wavelove organizujemy imprezy okolicznościowe – od tych kilkuosobowych po kilkudziesięcioosobowe. Do Twojej dyspozycji mamy salę główną mieszczącą 80 osób, salę barową, w której znajdują się miejsca dla 15 osób, ogródek na 30 osób i kameralną salę VIP na mniejsze spotkania – do 20 osób. Możesz wynająć całą przestrzeń Wavelove lub jej część – jesteśmy też otwarci na dostosowanie jej do Twoich potrzeb. Wśród organizowanych przez nas imprez są m.in chrzciny, komunie, imprezy urodzinowe, jubileusze, wesela…

Gościmy dużych i małych, tych, którzy chcą tańczyć, ale również takich, którzy preferują spokojne spotkanie przy stole. Tych, którzy liczą na wielką ucztę, ale także fanów szybkich przekąsek i fingerfood. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami podając typ imprezy, ilość gości i swoje preferencje co do menu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.